دات نت نیوک
X
موسان

هر کسی نسخه مخصوص به خودش را دارد.


آخرین تحقیقات روز نشان می دهد شدت ریزش مو در میان خانم ها و آقایان (حتی جوانان) به شدت افزایش یافته است.
کارشناسان علوم اجتماعی و متخصصین پزشکی و حتی روانشناسان چندین دلیل عمده از جمله مسائل ژنتیکی، بیماری‌های کلیوی، کم‌خونی‌، فقر آهن‌، پرکاری تیروئید‌، تغییرات هورمونی و حتی مسائل محیطی و اجتماعی مثل شلوغی‌، استرس‌، آلودگی هوا و... که تاثیر زیادی در این مورد دارند.
به همین دلیل ما نیز به سهم خود سعی نمودیم راه حل‌های مختلف را بررسی و معرفی نماییم تا هر کس نسخه مخصوص به خودش را انتخاب کند.


 1. راه حل های دارویی

  در این روش شخص باید به پزشک و متخصص داخلی و پوست و مو مراجعه نموده و با تشخیص علل خاص ( موارد ذکر شده در بالا ) دارو مربوطه به آن را تجویز نماید تا پس از مصرف مقدار تعیین شده از طرف پزشک متخصص ، عارضه مربوطه از بین رفته و فرد پس از بازیابی سلامتی به مرور موهای خود را هم باز خواهد یافت .
 2. کاشت موی زنده به روش Paunch

  در این روش موها به صورت دسته ای برداشته می‌شود و در محل مورد نظر کاشته میشود که ظاهری عروسکی و نازیبا به وجود می‌آورد.
 3. کاشت به روش FUT

  در این روش با استفاده از تیغ جراحی نواری به عرض 2 تا 2.5 سانتی‌متر از پشت سر برداشته شده، سپس فولیکول‌های جدا شده در قسمت‌های مورد نظر کاشت می‌شوند.
  ایراد این روش در این است که معمولا محل جراحی مشخص است.
 4. کاشت به روش FIT

  در این روش با یک پانچ ظریف فولیکول‌های مو خارج شده، پس از برداشت آن‌ها را جدا می‌کنند و در شکاف‌های ایجاد شده در پوست سر می‌کارند. در این روش معمولا کم پشتی واضح در قسمت پس سر به خوبی دیده می‌شود.
 5. روش ترکیبی FUT+FIT

  در این روش با ترکیب دو روش فوق سعی شده تا ایرادهای هر روش تا حدی بر طرف شود.